אירוח אתרים אירוח אתרים בישראל

בחירת חברת אחסון אתרים אמינה ומקצועיתאיך בוחרים חברת אחסון אתרים טובה, ומה צריך לדעת לפני שקונים חבילת אחסון אתרים? כולם יודעים כמה חשוב לבצע סקר שוק לפני שבחורים ספק שירותי הוסטינג. השירות שתקבלו ישפיע רבות על האתר ובדיקה יסודית תצמצם את הסיכוי לריבוי נפילות, תקלות ותמיכה לא מקצועית.

ישנם מקרים רבים בהם חברות המספקות שירותי אחסון אתרים אינן עושות את עבודתן בצורה מקצועית דיו וצצות בעיות כמו נפילות רבות בשרת, זמני תגובה ארוכים ובעיות טכנולוגיות שונות שעלולות לפגוע באתר בצורה בלתי הפיכה.

לפני שרוכשים שירות איחסון אתרים, מומלץ לבדוק את חברת האיחסון בנושאים:

מחיר חבילה - טעות נפוצה בקרב בעלי אתרים היא להסתכל על המחיר מבלי לחשוב על גדילה עתידית של האתר. אתר טוב שמושך גולשים וצרכנים רבים גדל ומתפתח – וסופו לתפוס מקום רב על השרת. ועל כן, יש להתכונן לאפשרות גדילה של האתר וכמות המשאבים שהוא יצרוך בעתיד. חשוב מאוד לבדוק מול חברת ההוסטינג את הנושא מראש ולוודא כי ניתן להרחיב את השטח שלרשותכם במידת הצורך. לרוב ניתן לשלם באמצעות סליקה אונליין.

תמיכה טכנית - חשוב לבדוק את זמינות התמיכה הטכנית במשך השבוע, האם התמיכה ניתנת 24\7 או במשך כמה שעות ביום. חשוב לבדוק את דרך מתן התמיכה – האם התמיכה ניתנת באמצעות דואר אלקטרוני, פקס, טלפון או צ'ט מקוון ובאיזו שפה היא ניתנת. בחלק גדול מהמקרים המענה יהיה שירות הודעות שמעביר פניות לחברה – כדאי לבדוק מה זמן התגובה שלהם.

רישום דומיינים - לא מומלץ לרכוש דומיין (כתובת אתר) דרך חברות איחסון אתרים הדורשות התחייבויות לשימוש בשירותי ההוסטינג שלהן. במידה ובכל זאת הוחלט לרכוש דומיין או לקבל דומיין במתנה מחברת האיחסון, חשוב לבדוק את תנאי הרישום והחידוש שלו, על שם מי הוא נרשם, ומה יקרה לדומיין אם תחליטו לרכוש חבילת אחסון אתרים אצל המתחרים ותרצו להעביר את האתר לשרתיהם.

שירותי איחסון מוצעים - חברות איחסון אתרים hosting מציעות שירותים ומאפיינים רבים שלעיתים קרובות לא יהיה לך צורך בהן. אפיון מוקדם של דרישות האתר בהשוואה לשירות המוצע של חברת האחסון יכול לחסוך כסף רב.

מהירות תגובה של השרת - מהירות התגובה של השרת הוא אחד הפרמטרים החשובים להצלחת האתר. תגובה איטית של השרת יכולה לגרום לנטישה המונית של האתר שלך מגולשים שרוצים הכל כאן ומיד, ולא ממש אוהבים לחכות. על מנת לבדוק את מהירות התגובה של השרת, ניתן להכנס לאתר החברה ולאתרים אחרים המאוחסנים על גבי שרתי החברה.

זמינות שרת - אין דבר מתסכל יותר מאתר שהשרת שלו נפל. אתר שנופל יותר מדי, בגלל זמינות שרת נמוכה, נפגע קשות הן מבחינת הפסד מיידי של גולשים והן מבחינת הפסד עתידי של גולשים חוזרים. רצוי לבדוק האם חברת אירוח אתרים מתחייבת לזמינות (הסטנדרט היום עומד על התחייבות של 99% אחוזי זמינות) והאם ישנו החזר כספי כלשהו על נזקים שנגרמים בעקבות נפילות שרת בתדירות גבוה.

זכרו: בדיקה מוקדמת, ושאילת השאלות הנכונות לפני רכישת חבילת אחסון אתרים יכולה לחסוך הרבה זמן, אנרגיות וגם כסף.
 

מי צריך Web Hosting? 
מציאת הגוף המתאים לאחסון אתר האינטרנט 
סליקת כרטיסי אשראי 
איך להפוך פעילות באינטרנט לעסק ריווחי? 
איך למנוע הונאות כרטיסי אשראי באינטרנט? 
בחירת חברת
אחסון אתרים 
3 פרמטרים לבחירת חברת אחסון אתרים  
© כל הזכויות שמורות InterVision , אירוח אתרים   טלפון: 073-222-4440   פקס: 073-222-4444       חוות שרתים