אירוח אתרים אירוח אתרים בישראל

מחשוב ענן - המקום הבטוח ביותר לאחסן את המידע שלך

מחשוב ענן

לכל אחד מאיתנו כבר קרו אסונות קטנים הקשורים במחשב האישי. לפעמים זהו ספק הכוח שפשוט נשרף, לפעמים ההארד דיסק מתמלא בוירוסים קטלניים המוחקים את כל המידע הנמצא שם, ישנם מקרים בהם הלפטופ פשוט נגנב, לא חסרים סיפורים שבעקבותיהם כל המידע המאוחסן במחשב האישי פשוט נמחק ואי אפשר להחזיר אותו.

הדרך להתמודד כיום עם הבעיה של אחסון מידע היא על ידי שמירה של כלל המידע האישי על גבי שרתים חיצוניים של חברות שונות שבהן אפשר לשמור מידע. לדוגמא, את קבצי הוורד והאקסל אפשר לשמור היום בגוגל דוקס, את התמונות אפשר לשמור בפיקסה או בפייסבוק, את צילומי הוידיאו אפשר לשמור ביוטיוב או באתר אחר המאפשר העלאה ושמירה של קבצי וידיאו ועוד.

הביטחון שבמחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מושג המתאר את האפשרויות השונות שכיום ניתן לקבל על גבי רשת האינטרנט. אם פעם כל תוכנה שהיינו מפעילים היינו צריכים להתקין על המחשב האישי\ כיום כבר אפשר להשתמש בתוכנות אפילו מהטלפון החכם ללא צורך בהתקנה של התוכנה, כל שנדרש מאיתנו הוא להזין שם משתמש וסיסמא ואז יש לנו גישה אל המסמכים שיצרנו ושמרנו באתרים שונים.

היתרון הגדול בשימוש באינטרנט בדרך זו היא שמידע רב יכול להישמר בצורה טובה ובטוחה בשרתים בטוחים ולא על ההארד דיסק האישי של המחשב האישי שלנו שיכול להיות נתון לבעיות ואסונות. כיום לרבים כבר אין למשל תמונות מודפסות ושלל התמונות של השנים האחרונות נמצאים על גבי מחשבים שונים בבית. הדרך להבטיח את שמירת הזיכרונות הללו היא על ידי שמירה שלהם באתרים חיצוניים, מגובים כמובן בסיסמא.

איך להיות בטוחים גם במחשוב ענן

גם כאשר לוקחים חלק במחשוב ענן, וכולנו כבר לוקחים חלק בשירותים שונים הקשורים למחשוב ענן, חשוב להיות ערניים לנושא האבטחה. חשוב להגביל את כל הגישה אל החשבונות האישיים בסיסמאות ובהגנה מרבית על הפרטיות שאתרים אלו מאפשרים.

בנוסף, ניתן ואפשר לגבות את כל המידע ביותר מאתר אחד, כך שבמידה ויש עומס במערכת ואין גישה אל אתר מסוים, עדיין ניתן להגיע אל החומר האישי באתר אחר.

 

מי צריך Web Hosting? 
מציאת הגוף המתאים לאחסון אתר האינטרנט 
סליקת כרטיסי אשראי 
איך להפוך פעילות באינטרנט לעסק ריווחי? 
איך למנוע הונאות כרטיסי אשראי באינטרנט? 
בחירת חברת
אחסון אתרים 
© כל הזכויות שמורות InterVision , אירוח אתרים   טלפון: 073-222-4440   פקס: 073-222-4444       חוות שרתים